Zmiany dotyczące konferencji!

W związku z aktualną sytuacją, dbaniem o bezpieczeństwo uczestników i prelegentów Konferencji oraz brakiem możliwości przewidzenia regulacji, jakie będą nas obowiązywać we wrześniu 2020 roku, jako organizatorzy III Międzynarodowej Konferencji Analizy Transakcyjnej pt. “Relacje” podjęliśmy decyzję o przesunięciu konferencji o rok. Nowy termin to: 18 – 19.09.2021 r.
Jednocześnie, nie chcemy rezygnować z okazji do spotkania, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz umacniania relacji między społecznością związaną z Analizą Transakcyjną w Polsce.
Z tego powodu, w zaplanowanym już terminie, w sobotę 19.09.2020, w godzinach 09.00-18.00 przeprowadzimy tzw. Małą Konferencję AT w formie on-line.
Tematem przewodnim Małej Konferencji AT, będzie “Analiza Transakcyjna dzisiaj”. Wybraliśmy taki tytuł, żeby odpowiedzieć na aktualne wyzwania zawodowe wielu z nas, związane z pracą w sytuacji kryzysu. W programie Małej Konferencji, będą wykłady z różnych obszarów AT, skierowane do psychoterapeutów, doradców, trenerów, coachów czy osób pracujących w edukacji.
Koszt udziału w Małej Konferencji AT dla osób, które nie zapisały się na stacjonarną konferencję wynosi 100 zł dla członków PTAT, 130 zł dla osób spoza PTAT oraz 70 zł dla studentów.
Mała Konferencja AT jest bezpłatna dla osób posiadających ważny bilet na Międzynarodową Konferencję, przesuniętą na 2021 rok. Cały czas można kupić bilet na Międzynarodową Konferencję AT i uczestniczyć w Małej Konferencji bezpłatnie.

Wszystkie informacje i najnowsze aktualizacje można znaleźć również na stronie konferencji na Facebooku.

3 czerwca 2016 in I Konferencja ANALIZY TRANSAKCYJNEJ

Wystartowały zapisy na konferencję!

Serdecznie zapraszamy na I Konferencję Analizy Transakcyjnej organizowaną przez Polskie Towarzystwo Analizy Transakcyjnej. Strona Konferencji: www.konferencjaat.pl Główne cele konferencji to: Prezentacja nowych trendów w Analizie Transakcyjnej Integracja środowiska zajmującego się…
Read More
20 maja 2016 in I Konferencja ANALIZY TRANSAKCYJNEJ

I Konferencja ANALIZY TRANSAKCYJNEJ

Zapisy już wkrótce!
Read More
Nasz FanPage